logo original

HIL-clinic.cz

 MUDr. Halina Kačinská


+420 608 872 851   

btn objednavka cz
RU
CZ

Léčba varixů

Sonogragrafická laboratoř začala provoz v prostorách gynekologické kliniky MUDr. Kačinské  na adrese  ul. Žukovského 887/4 Praha 6, Dědina Centrum Delta B, ordinace 3.28.
 
Křečových žil na svých nohách si obvykle všimnete sami. K lékaři již tedy nemocní přicházejí s konkrétním problémem. Převažujícím důvodem k návštěvě lékaře je, zejména u žen, neuspokojující kosmetický efekt. Vedle toho však někteří pacienti přicházejí s již pokročilým postižením žilního systému a jeho komplikacemi. Obtíže nemusí vždy odpovídat velikosti křečových žil. O výběru podpůrných opatření nebo odpovídající léčby tak lékař může rozhodnout až na základě podrobnějšího vyšetření.

K základním vyšetřovacím metodám křečových žil patří tzv. duplexní ultra sonografie. Slouží k zobrazení žilního řečiště a průtoku krve v něm. Poskytuje přesnou informaci o průběhu žil, jejich případném rozšíření a o přítomnosti refluxu. Kromě povrchového žilního systému zobrazí i hluboký a odhalí jeho postižení (vrozené vady, posttrombotické změny).

Poskytujeme konzultace a léčení varikozní nemoci žil dolních končetin, včetně moderní miniinvazivni metody ClariVein, sklerotizace varikozních žil, ošetření žilních metliček na nohách.

Sonografická vyšetření, konzultace a intervencí na žilách provádí  MUDr. Oleksandr Zubkovsky - zkušený lékař - radiolog s dlouholetou klinickou práxi, certifikovaný specialista na provedení ClariVein procedury.

 

CENÍK

Sonografie duplex pouze jedné cévy, morfologické…………………………………. 700,-
Sonografie duplex dvou a více cév, morfologické…………………………………… 1200,-
Konzultace nálezu radiologem……………………………………………………………………300,-
MOCA ClariVein…………………………………………………......................................22000,-
Pěnová sklerotizace varikózních žil na jedné končetině.....................1000 -2000,-
Ošetření žilních metliček…………………………………………………………………………….500,- /1 amp. AES
Úhrada sklerotizační látky AES (Aethosclerol)1amp…………………………………..300,-
 

ClariVein certifikat
PDF letáček ke stažení