logo original

HIL-clinic.cz

 MUDr. Halina Kačinská


+420 608 872 851   

btn objednavka cz
RU
CZ

Vrásky kolem horního rtu

Jejich vyhlazení je jedním z největších oříšků v korektivní dermatologii. Je možno použít několik různých metod a ani jedna z nich není stoprocentně úspěšná.
Proto volíme různou kombinaci těchto metod a souhrnný výsledek je poměrně dobrý, nikdy však není trvalý. Pro dlouhodobý efekt je nutná trvalá péče.

Jaké metody vám tedy můžeme nabídnout?

Poměrně dobrý výsledek dosahujeme s aplikací botulotoxinu do horního rtu. Může se ovšem stát, že klientka má po aplikaci potíže s pitím brčkem, dočasně s přesnou artikulací. Z toho důvodu používáme 1/2 než minimální dávku s vědomím nižšího účinku.
Proto kombinujeme s vyplněním jemných vrásek kyselinou hyaluronovou, kdy se vyplňují jemné vrásky v kombinaci s mezoterapií, která výrazně hydratuje a tímto dále zjemňuje vrásky. K podpoře efektu a vytvoření “pevnější” podpory zabraňující vráskám, je možno zvýraznit tzv “filtrum” horního rtu a aplikace francouzských linek.
Jako třetí do kombinace používáme mezonitě zaváděné do kůže horního rtu, které vytvoří v podkoží oporu proti vzniku a prohlubování stávajících vrásek.

Můžu vás ubezpečit, že žádná z těchto metod nevede k deformitám horního rtu nebo k narušení vzhledu. (někteří lidé se domnívají, že vznikne vzhled kačera Donalda, což je nesmysl)

Cena: 6000 Kč za aplikaci 1 ml výplně Teosyal